BRNO 2014

Vyrazili jsme od hasičárny něco málo před půl druhou a asi v půl sedmé jsme dorazili do místa našeho prvního noclehu v kempu Vítkova Hora, který leží asi 4km pod Karlovými Vary.

Druhý den po skvělé ranní kávě na lihovém vařiči jsme vyrazili přes K.Vary do Františkových Lázní kde jsme navštívili automoto muzeum, po prohlídce muzea jsme vyrazili do Aše kde se Tomáš vyfotil před bývalými kasárnami kde před 25 lety sloužil, poté jsme jeli na oběd do hospůdky kam Tomáš chodil na pivko. Před opuštěním Aše jsme se vyfotili u cedule AŠ a vyrazili do místa druhého noclehu v kempu Nový Rybník u Nepomuku, než jsme tam dojeli tak jsme se cestou zastavili ve Velké Všeboři u Chebu podívat se na zatopený most.

Třetí den ráno po vynikající "lihové" kávě jsme vyrazili do Nepomuku ve kterém je zámek Zelená Hora kde se natáčel film Černí Baroni ale po nemilém zjištění, že je zámek zavřen pro veřejnost jsme vyrazili směrem do Pořežan ve kterých je nádherné moto muzeum, po prohlédnutí muzea jsme vyrazili do místa třetího noclehu v kempu Nová Živohošť, cestou do kempu jsme se zastavili na Žďákovském mostě a v obci Křečovice kde se natáčel film Vesničko má středisková.

Čtvrtý den opět po ranní kávě jsme konstatovali, že pojedeme rovnou domů protože od dopoledne začalo vydatně pršet a vypadalo to, že bude pršet celý den, což se potvrdilo a pršelo celou cestu až domů.

Celkem jsme najeli 901,8 km, průměrnou rychlostí 46,2 km/h a strávili jsme na motorce 19 hodin a 8 minut čisté jízdy.

(údaje z navigace)

 

Pánové bylo mi ctí s Vámi jet a vést Vás.

Ruda

 

Všechny fotky od "bandy z...ů" :

Koudela

Bagra (Yamaha Virago 535)

Langoše

Hlíny (Kawasaki KLE 500)

Rudy

Máry (Honda Shadov)

a Tomáše

najdete ZDE.