!! PRVNÍ SPOLEČNÁ VYJÍŽĎKA V ROCE 2012 !!

 

17.3.2012 v 15:15 jsme vyrazili od samoobsluhy naproti hasičárně, u hasičárny je rozblácená půda tak jsme zvolily místo naproti.

Vyrazili jsme z Dlouhého Mostu v počtu 12ti motorek a to ve sloření Vojta, Tom, Folpi, Marf, Koudel, Jarda, Luboš, Langoš, Pepa, Rozbuch, Ruda, Zdeněk (Yamaha VIRAGO 535) a Jirka pro kterého jsme všichni jeli do Zeleného Údolí v Liberci.

Cestou pro Jirku se Langošovi a Pepovi stal menší karambol u kruhového objezdu v Zeleném Údolí.

Ze Zeleného údolí jsme vyrazili zpět přes Dlouhý Most, Záskalí, Hodkovice nad Mohelkou, Pelíkovice, Frýdštejn, Malou Skálu, Koberovy kde jsme si udělali malou pauzu a podebatili s kolemjedoucími motorkáři, poté jsme opět vyjeli směr Smrčí a Prackov kde má Rozbuch chalupu.

Kousek za Rozbuchovou chalupou se cesta změnila na obstojnou ofroadovou trasu cca 300 metrů, obzvlášť z vybrané ofroadofky měl radost Zdeněk s naleštěným Viragem. Po najetí na asfaltku jsme pokračovali přes Vesec, Klokočí, Rohliny do restaurace Zrcadlová koza v Loužku u Turnova.

V restauraci si někteří dali limonádu, NEALKOHOLICKÉ pivo a někdo teplý čaj, podebatili jsme o motorkách a víkendové vyjížďce která bude někdy koncem prázdnin.

V 17:58 jsme vyrazili směrem domů a to přes Rakousy, Malou Skálu, Dolánky u Turnova, Malý Rohozec, Jenišovice, (někteří) Frýdštejn, Bezděčín, Jílové, Hodkovice nad Mohelkou a Záskalí. Doma v 18:40 Dlouhém Mostě před hospůdkou U Loterie jsme se po minutové zastávce rozloučili a rozjeli se všichni do svých domovů za drahými polovičkami.

Vyjížďka byla celkově dlouhá 84,2km, celková doba 3hodiny 35minut s průměrnou rychlostí 24km/h.

Všechny fotky a video najdete ZDE